Predstavenia pre deti

Na naše akcie deti len tak rýchlo nezabudnú.
Vytvárame detské podujatia priamo na mieru.

Žiadosť o kalkuláciu

Obrázek

Frozen – Ľadové kráľovstvo

Radi by sme Vám predstavili najúspešnejšiu rozprávku všetkých čias v podaní herečiek Andrey Somorovskej - Elsa a Lucie Bugalovej - Anna, ktorých spevácke výkony ocenila aj Disney produkcia z Ameriky. Čaká na Vás príbeh dvoch sestier, ktorých láska nepozná hranice. Stretnete sa s malým a vtipným snehuliakom Olafom, s ktorým zažijete veľa zábavy a očarí nielen deti, ale aj dospelých. 

S nami zažijete originálne predstavenie, stačí zatvoriť oči a ocitnete sa v ľadovom kráľovstve, a to vďaka talentovaným herečkám, ktoré nadabovali a naspievali slovenskú verziu rozprávkového muzikálu. Titulná pieseň "Von to dám" LET IT GO sa umiestnila na 5. mieste vo svetovom rebríčku. V tejto muzikálovej rozprávke budete počuť aj piesne z filmu Vianoce s Olafom. 

Predstavenie hráme celoročne, nakoľko sa vieme vďaka čarovným kúzlam ocitnúť s príbehom aj na jar či v lete.

Žiadosť o kalkuláciu

Snehulienka a trpaslíci

Prinášame Vám klasickú muzikálovú rozprávku v našom spracovaní. Príbeh pre všetkých malých aj veľkých, ktorý sa inšpiruje pôvodnou, najslávnejšou Snehulienkou Walta Disneyho. Kto by nepoznal najkrajší príbeh všetkých čias o Snehulienke, zlej kráľovnej a siedmych rozkošných a vtipných trpaslíkoch? Čakajú Vás veľkolepé spevácke a herecké výkony, mágia a čary, dych berúce napätie  a samozrejme ešte Hapčí, Dudroš, Šťastko, Vedko, Spachtoš, Kýblik a ďalší roztomilí trpaslíci, ktorí sa budú interaktívne hrať s divákmi. Poďte s nami prežiť najčarovnejšiu rozprávku, ktorej čas neubral na pôvabe a ktorú by mali spoznať ďalšie generácie malých divákov. 

Žiadosť o kalkuláciu

Obrázek
Obrázek

Rozprávkové megahity

V našom predstavení Rozprávkové megahity si môžete vypočuť tie najznámejšie piesne z najkrajších detských rozprávok. Medzi najobľúbenejšie piesne patria Vaiana, Frozen, Cililing, Na Vlásku a mnoho ďaľších u detí obľúbených piesní. Spievať Vám budú originál hlasy, ktoré naspievali tieto rozprávky a tešiť sa môžete na vtipný príbeh postavičiek, ktoré všetky deti poznajú. 

Žiadosť o kalkuláciu

Príbeh Včielky

Veselý muzikál pre malých aj veľkých a pre všetkých, ktorí si uvedomujú aké dôležité sú včielky pre nás a pre našu planétu. ​
Príbeh včielky je naša najnovšia muzikálová rozprávka. Je vytvorená na motívy Včielky Máji, ale s originálnymi piesňami a originálnym príbehom, ktorý má ekologický charakter a veríme, že deti naučí zaujímavosti zo života včielok a iných lúčnych stvorení.
Je to interaktívna, veľmi zábavná a poučná rozprávka s krásnymi kostýmami a na živo spievanými piesňami.
Deti s nami spievajú, tancujú a veríme, že po tomto predstavení si budú včielky naozaj vážiť a chrániť ich. Taktiež tu stretnete motýľa, chrobáka hovnivála, žabu, lúčneho koníka a samozrejme aj Máju a Vilka.
V predstavení vystupujú iba profesionálni herci, ktorí dokážu úžasným a hravým spôsobom diváka vtiahnuť do hry. Zabavia sa dospelí aj deti od 3 rokov.
Predstavenie trvá cca 50min a na konci sa herci vždy radi odfotia s divákmi.
V obsadení máme hercov ako Michaela Kapráliková, Lukáš Dóza alebo Marek Majeský a iní...

Žiadosť o kalkuláciu

Obrázek
Obrázek

Marfa a Nasťa

Muzikálová rozprávka Marfa a Nasťa je na motív známej klasickej ruskej rozprávky MRÁZIK. Marfa si v našej rozprávke hľadá ženícha, pretože sa túži vydať a mať veľké veno. Stretne krásneho junáka Ivana, ktorému sa ale zapáči jej nevlastná sestra Nastenka. Marfa bude bojovať o svojho obľúbeného ženícha, ako sa len bude dať. Pomáhať jej bude dokonca aj Baba Jaga. Našťastie ale zasiahne dobrý deduško Mrázik, ktorý všetko vyrieši a láska nakoniec zvíťazí nad zlom. Náš program je určený pre všetky vekové kategórie. Vieme upraviť scenár podľa potreby klienta, napr. postava Mrázika môže byť aj Mikuláš, ktorý deťom rozdáva darčeky. V rozprávke hrajú profesionálni herci divadla Nová scéna. 

Nechajte sa uniesť touto zimnou rozprávočkou a zalúskajte si oriešky s našou škaredou Marfušou. 

Žiadosť o kalkuláciu

Rozprávka Ty si iná ako ja

Hrano spievaná rozprávka "Ty si iná ako ja" má výchovno vzdelávací charakter, je interaktívna a veľmi obľúbená u detí do troch rokov. Je o čarovnom lese, o klamaní, o kamarátstve a o tom, ako rýchlo sa môže všetko zmeniť. Veľmi charakteristické pre túto rozprávku je:

Rozdávaj radosť

a nerob na zlosť

nemrač sa nebuď samotár

pri svetle, pri tme,

sa za ruky chyťme

veď priateľstvo je krásny dar.

Žiadosť o kalkuláciu

Obrázek
Obrázek

Detská diskotéka

Jedinečná detská diskotéka plná tanca, zábavy a sprievodných aktivít. Disko je možné zrealizovať vnútri aj vonku. Deti roztancujeme a zabavíme formou hry s tými najlepšími piesňami. Diskotéka je sprevádzaná svetelnými efektami a bublinkovou show. 

Žiadosť o kalkuláciu

Kvalita

Kladieme vysoký dôraz na dodržiavanie vysokých štandardov. Projekty a služby, na ktorých pracujeme, sú našou finálnou vizitkou.

Spoľahlivosť

Nech je situácia akákoľvek, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. Garantujeme Vám vysokú kvalitu a vymyslíme pre Vás predstavenia na kľúč.

Jedinečné predstavenia

Ponúkame Vám jedinečné a originálne predstavenia s originál hercami, ktorí rozprávku nadabovali a naspievali. Vy si zadáte tému, my Vám vymyslíme predstavenie.

Osobný prístup

Ku každému zadaniu od Vás pristupujeme individuálne a kladieme vysoký dôraz na profesionálnu prípravu každého vystúpenia.